10. 1. 2011

2010/2011 heslovitě...

Tak nejdřív PFko:

Přeju všem co sem občas zabrousí vše nejlepší do nového roku, hodně štěstí, zdraví a (nejen) sportovních úspěchů.


Blog teď tak trochu flákám tak aspoň takové heslovité shrnutí toho co už se událo a toho co chci aby se událo. Jakákoliv podobnost s jistou zadní stranou jistého časopisu je čistě náhodná...

***

Není už možné kdykoliv vyrazit kamkoliv. Definitivně zůstávám na mytreneeku. Trenažér je nuda jenže při něm můžu hlídat Tea. Čas prvního půlmaratonu jsem nastavil příliš opatrně. Lepší kolo jede vážně líp. Trénovat okolo 10 hodin týdně a spát okolo 5-6 hodin denně s průměrně 5 vzbuzeními je možné. Většinu tréninků a závodů je nutné vyhandlovat za extra hlídání a jiné domácí povinnosti. Dohoda je ale možná a stojí to za to. Z Tea vyrostl malý ďáblík s andělskou tváří. Není nutné pracovat furt do noci. Na závodech se pije více a na tréninku méně. Z příštího půlironmana chci odejít po svých. Koupí neoprenu jsem úspěšně završil nákup triatlonové výbavy. Záhy jsem musel pořídit novou skříň. V běhání jsou furt veliké rezervy. Po dlouhém váhání jsem na sebe ušil bič v podobě trenérského dohledu Ondřeje Vojtěchovského. Plavání začíná vypadat slibně. V roce 2010 jsem naplaval 114km, naběhal 1203km, najezdil na kole 3695km a odvesloval 628km. Odzávodil jsem méně než jsem chtěl. Už jsou to 3 roky co jsem se učinil předsevzetí že se začnu hejbat a ukončím dlouholeté tloustnutí. Vytvářím svůj nový osobák v angíně. Současná nálada je v hajzlu. V roce 2011 plánuju 3 půlky - Czechman, Grafiman, Doksyman a nějaký ty pouťáky. Otrokovice až v roce 2012.

10 komentářů:

 1. Dej se brzo do cajku, ať můžem zajet do Otrokovic na čumendo nebo, že by snad nějakou štafetu? Ale co, brod je ještě daleko, třeba ještě natrénujem na celej. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Do kupy se pomalu davam, druhy antibiotika zda se konecne zabraly...
  A stafeta se da i ve dvou, ze si kazdej odkrouti pulku ze vseho? To nezni nezajimave. Celej zatim ne, sem este mladej, neni kam spechat...:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Stručně a jasně a víme všechno. :-) Taky jedu letos do Otrokovic na čumendu. Nejedu Otrokovice na čumendu, jedu na čumendu na závod. Tj. závod nejedu. :) No možná jsem to měl taky napsat heslovitě. :)

  Šewy: Neflákej se a makej, ať máme co číst. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Cože ty nejedeš Otrokovice? A co teda pojedeš za dlouhej?
  Tyyy já makám jak barevnej, teda především na dětech... :) Nicméně jak to tak vidím ve světle porodního termínu (25.7.) tak výlet na Moravu se nejspíš neuskuteční.

  OdpovědětVymazat
 5. Ne, nejedu. Tento rok budu jezdit středňáky a pilovat rychlost. :-) A Otrokovice pojedu na bikovi a budu s Téčkem fandit. :-D

  OdpovědětVymazat
 6. No to sou veci. Ale sem rad, aspon me bude o 2 lidi min ukecavat abych letos Otrokovice precejen zkusil...:-)

  OdpovědětVymazat
 7. Dobrej pokus. Ale naopak ja radim Tobe a dobre - natrenuj na celyho dokad mas cas. Az se ten vas borec vyklube na svet, pujde to s treninkem od 10 k 5.... v horsim pripade od 5 k nule...:-)

  OdpovědětVymazat
 8. Neboj, už letos, vlastně i loni, se zabývám otázkou jak z minima vytěžit na dlouhej... :)) Nicméně, pro mě asi není střihat každej rok jeden dlouhej nebo i víc. Jednu zkušenost mám, časem přijde třeba i další.
  Dobře tak celej Bigman ne, ale co dát v sobotu ten tereňák a v neděli je tam v rámci Bigmana střeďák (1,9-100-21), co? ;)

  OdpovědětVymazat
 9. No to nezni spatne, az na to plavani ve Vltave teda, ale i to se asi prezije..;-) Tak bud todle nebo Grafiman - jenze po tom neni vidu ani slechu...

  OdpovědětVymazat