27. 4. 2012

Smuteční oznámení...

Se zármutkem v srdci se musím rozloučit se svým Transitionem, musel jsem jej potupně zabalit a odeslat výrobci a teď jen čekám, co bude dál. 

Ani sme se nestačili pořádně seznámit, ani sme si jednou nemohli venku zaskotačit, natož zazávodit...:-(

Problém nastal po několika trénincích na trenažéru, řazení přesmykače šlo stále více ztuha až jednoho dne přestalo jít uplně. Kabel (rámem je protažený jako jediný bez bovdenu a u přesmyku vyleze takovou malinkatou dírkou) nešel bez násilí ani vytáhnout ven. Tušil jsem průser, a samozřejmě že jo, nové lanko tam nešlo ani když jsem se vedle stavěl na uši, modlil se, proklínal, plakal, divoce se řehtal, hrál si s olejem, s vazelínou, mýdlem, strunou od kytary, magnetem, hadičkou na vypouštění akvária, na konci v myšlenkách i se sekyrou. Ani 2 různé cykloservisy s tím nepohnuly. 

Bye bye love...
Teď z trochu lehčího soudku, občas se projedu metrem, a v poslední době se docela rozmáhá ilegální výzdoba (nejen) dveří vagónů. Často tam člověk objeví velmi zajímavý záležitosti, nedávno se jich pár hodně dobrejch sešlo a já prostě musel vytáhnout mobil a k překvapení spolujedoucích to patřičně zdokumentovat...:-)


Tak první, asi netřeba moc komentovat, reklama na portál pro příznivce hesla "nevaž se odvaž se", nicméně kdosi jej poměrně trefně a vtipně přejmenoval...Další úlovek je taky povedenej, reklama na nějakou sexy party, se speciálním bonusem...A to nejlepší na konec, je to upoutávka na cílovou fotografii z mého letošního Czechmana s názvem: 
Majk Spirit - Suvereno Grimaso...Mějte se a hezky trénujte, já tento měsíc asi poprvé překonám svůj objemový cíl 20/1000/150. Že by mě nakopnula tahle sázka s Advidem? :)) Jestli ano, pak už teď plní svůj účel skvěle, bez ohledu na to jak to dopadne...

7 komentářů:

 1. Plavat, jezdit na kole a běhat umí každej. Ale lítání, to je umění. :D

  Reklamy pěkný. :)

  Upřímnou soustrast.

  OdpovědětVymazat
 2. No Davide, ale aby ses v tom Tvem litani mohl dale zlepsovat, chce to nejdriv naucit se poradne pristavat...:)

  OdpovědětVymazat
 3. No vždyť já se zlepšuju. Před dvěmi lety jsem ležel nějakou dobu v bezvědomí a včera jsem skoro hned vstal. :-)

  Ale nechci, aby to vypadalo, že si z toho jen dělám legraci. Fakt to mohlo skončit ošklivě a jsem rád, že jsem živej a skoro zdravej.

  OdpovědětVymazat
 4. Majku, fandím ti a to co se stalo Transitionovi je mi opravdu líto... :( Tak snad se to vyřeší ke tvé spokojenosti.

  Doufám, že bude Advid v sukni... :) Nic proti, Advide... :D

  OdpovědětVymazat
 5. Jen doufejte. Už jsem chtěl udělat fotomontáž Majka v sukni pro mou lepší motivaci,a le mám jen tu fotku z Doksymana a tam je hrozně tlustej a do sukně se nevešel. :-D

  OdpovědětVymazat
 6. Normálně jsi ho uvařil doma, měl jsi ho vzít pořádně ven na vzduch. :-D

  OdpovědětVymazat